Zdravstveni dom Logatec Notranjska 2, 1370 LOGATEC
Aktualno - novice

ŠOLSKI DISPANZER

Spoštovani obiskovalci ambulante dr. Blagice Džaić,

v želji, da bi izboljšali dostopnost do zdravstvene oskrbe v našem zdravstvenem domu, smo se odločili za nekaj manjših sprememb pri organizaciji dela v dveh naših splošnih ambulantah. Blagica Džaić, dr. med., spec. šolske medicine se je zaradi preobremenjenosti ambulante in neredko daljšega čakanja na pregled odločila, da bo odrasle paciente (po 18. letu) preusmerjala v splošno ambulanto Lucije Jagodic Klipšteter, dr. med., ki dela v ambulanti številka 5 in se nahaja v 1. nadstropju ob laboratoriju, deluje trikrat tedensko dva dni dopoldan in en dan popoldan po priloženem in spremenjenem urniku.

Vsekakor v ambulanti št. 5 pričakujemo krajši čas čakanja na pregled, dr. Džaićeva pa se bo lahko še bolj zavzeto posvetila šolarjem, ki jim je njena ambulanta namenjena.Vse odrasle paciente dr. Džaićeve torej vljudno vabimo, da se čimprej oglasijo v ambulanti 5 Zdravstvenega doma Logatec, kjer vas pričakuje usposobljen, izkušen in prijazen tim.

Za nemoteno urejanje formalnosti pri zamenjavi izbranega osebnega zdravnika in prenosu zdravstvene dokumentacije bodo poskrbele medicinske sestre.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in vas lepo pozdravljamo,

Blagica Džaić, dr. med., spec. šol. med.               Lucija Jagodic Klipšteter, dr. med.

GINEKOLOŠKA AMBULANTA

Obveščamo vas, da Tina Steinbacher Kokalj, dr.med. in Ilija Taštev, dr.med. že dalj časa ne delata več v ZD Logatec. Izvajanje zdravstvenega varstva žensk v tej ambulanti sedaj izvaja IRINA VOSTRUEVA, dr.med., spec. gin. in porodništva.

V kolikor se želite opredeliti v ZD Logatec, priporočamo, da novo izbiro opravite čim prej, saj je število pacientov na posameznega ginekologa omejeno. Novo izbiro osebnega ginekologa, lahko opravite v ambulanti v ordinacijskem času (ponedeljek 13.-17. ure, torek-petek 7.00 do 11.ure). S seboj prinesite kartico zdravstvenega zavarovanja. Za dodatne informacije lahko pokličete na tel. številko 01/7508-246.

LABORATORIJ

Obveščamo vas, da bo laboratorij v ZD Logatec od 03.01.2017 dalje delal tudi ob torkih popoldne do 17.00 ure.

FIZIOTERAPIJA

Obveščamo vas, da smo v Zdravstvenem domu Logatec pridobili program fizioterapije. Fizioterapija se nahaja v stavbi GRC Zapolje, IOC Zapolje III 5, Logatec (nad vrati je napis Zdravstveni dom Logatec - FIZIOTERAPIJA), izvaja jo Manca Bešvir, dipl. fizioterapevtka.

Na fizioterapijo se lahko prijavite tako, da nam delovni nalog za fizioterapijo pošljete po pošti na naslov Zdravstveni dom Logatec, Notranjska cesta 2, 1370  Logatec, lahko pa ga prinesete tudi osebno v prostore fizioterapije ali v tajništvo. Ob delovnem nalogu naj bo napisana tudi vaša telefonska številka, na katero vas bomo v 3 dneh po prejemu  naloga obvestili o začetku obravnav.

DEŽURNI ZOBOZDRAVNIK

Spoštovani,

Obveščamo vas, da ima dežurni zobozdravnik za bolečine po novem mobilni telefon. Pokličete ga lahko na številko 051/660-974. Seznam dežurnih zobozdravnikov je objavljen na oglasni deski ZD Logatec in na spletni strani ZD Logatec pod zavihkom "Zobozdravstvo - Sprejem bolnikov z bolečino".

OBVESTILO  O  PREDAJI  ZDRAVSTVENE  DOKUMENTACIJE

Spoštovani pacienti in pacientke,

Zakon o zdravstveni dejavnosti (UL, št. 23/05, uradno prečiščeno besedilo) v 4. odstavku 51. člena določa, da je potrebno v primeru premestitve ali preselitve pacienta ali v primeru pacientove izbire drugega zdravnika, vso njegovo pomembno zdravstveno dokumentacijo predati zdravniku, ki nadaljuje zdravljenje.

Dokumentacijo je potrebno posredovati v originalu in jo novo izbranemu zdravniku NE PREDA pacient sam, pač pa mora to storiti trenutni upravljavec zbirke s priporočeno pošto.

Direktorica:

mag. Mateja Kunc

NAROČANJE

V vseh splošnih ambulantah Zdravstvenega doma Logatec, se je potrebno naročati. Naročite se lahko samo v ordinacijskem času vašega osebnega zdravnika, osebno, prek telefona ali e-naročanja. Številke vseh splošnih ambulant so objavljene na naši spletni strani in v Telefonskem imeniku Slovenije. Hkrati vas tudi naprošamo, da v ambulante, k izbranemu zdravniku obvezno prihajate s KARTICO ZDRAVSTVENEGA ZAVAROVANJA.

bureau-zd.gif
Pravilnik
Naše čakalne dobe
Zastopniki pacientovih pravic
Copyright © 2017 ZD Logatec. Internetne strani so narejene za Vas.
Izdelava spletne strani Scarlet