TESTIRANJE ZAPOSLENIH (PODJETJA) v tednu od 20.09.2021 od 24.09.2021

TESTIRANJE ZAPOSLENIH V DEJAVNOSTIH, KJER JE ZA DELO POTREBEN NEGATIVEN TEST v tednu od 20.09.2021 do 24.09.2021

PONEDELJEK, 20.09.2021 od 7:30 do 8:30, brez naročanja v športni dvorani.

PETEK, 24.09.2021 od 7:30 do 8:30, brez naročanja v športni dvorani.

Naročanje ni potrebno. S seboj imejte kartico zdravstvenega zavarovanja in osebno izkaznico. Digitalno EU potrdilo o hitrem testiranju prejmete po prejetem sms sporočilu, pri medicinski sestri.

Vsa testiranja so samoplačniška, cena testiranja je 12€. Plačilo je možno le v gotovini, ob izvedbi testiranja (Če se da, prosim pridite s točnim zneskom).

V primeru, da bo plačnik testiranja delodajalec, lahko izdamo naknadno račun na podjetje, vendar ob testiranju potrebujete potrdilo delodajalca o zaposlitvi in naročilnico podjetja.

Če je za eno podjetje več oseb, lahko naročilnico z seznamom oseb, ki se želijo testirati, predhodno pošljete na e-naslov: hagt@zd-logatec.si.

V kolikor ne boste imeli ob izvedbi testiranja naročilnice in potrdila boste obravnavani kot samoplačniki.

2021-09-17T10:44:44+00:00