Cepljenje proti Covid 19

Spoštovani,

zaposleni Zdravstvenega doma Logatec vsakodnevno prejemamo različna vprašanja v povezavi s cepljenjem proti novemu koronavirusu, med katerimi je najpogostejše kdaj se bo pričelo cepljenje. Na slednje vprašanje še ne moremo odgovoriti, bomo pa zbirali podatke vseh tistih, ki ste zainteresirani za cepljenje. V kolikor se želite cepiti proti novem koronavirusu, stopite v stik z ambulanto vašega izbranega zdravnika in to sporočite. Pri tem je zelo dobrodošla izvedba naročila s pomočjo Gospodarja zdravja. Ko bo cepljenje za vas možno, vas bomo o tem obvestili.

Pri cepljenju se bomo dosledno držali priporočil NIJZ (Nacionalni inštitut za javno zdravje), kar pomeni, da bodo sprva cepljene tiste osebe, pri katerih se lahko pričakuje hujši potek bolezni Covid-19. Kasneje pa še druge osebe in kako hitro bo to, je odvisno od dostopnosti cepiva. Za konec prilagamo povezavo do NIJZ, kjer so zbrani odgovori na nekatera najpogostejša vprašanja o cepljenju proti novem koronavirusu (Najpogostejša vprašanja in odgovori glede cepljenja proti covid-19 | www.nijz.si).

Vztrajajte zdravi tudi v letu 2021!

2020-12-30T08:51:15+00:00