KORONA VIRUS – 12.03.2020

Skladno z Odrebo o začasnih ukrepih za obvladovanje širjenja nalezljive boleni SARS-CoV-2 (Covid -19) vas Zdravstveni dom Logatec obvešča, da z današnjim dnem začasno ukinjamo izvajanje preventivnih storitev.

Vse obiskovalce zdravstvenega doma ponovno obveščamo, da je vstop v stavbo mogoč le skozi glavni vhod. Zjutraj je vstop je mogoč od 7.00 ure dalje. Število oseb, ki bodo lahko hkrati v čakalnicah, bomo omejevali. Prosimo vas, da se držite terminov, na katere ste naročeni in ne prihajate bistveno prej. Tudi v laboratorij ne prihajajte takoj zjutraj, temveč se nekoliko razporedite do 9. ure.

V primeru suma na koronavirus ne hodite v zdravstveni dom, temveč ostanite doma in se telefonsko posvetujte z ambulanto vašega zdravnika.

Tudi v drugih primerih se o nujnosti obravnave za druga stanja posvetujete z ambulantno vašega zdravnika po telefonu.

2020-03-12T11:58:52+00:00