Metodologija za ugotavljanje kakovosti poslovanja z uporabniki v javnem zdravstvu

Obveščamo vas, da je Ministrstvo za zdravje 23. avgusta 2019 sprejelo metodologijo za ugotavljanje kakovosti poslovanja z uporabniki v javnem zdravstvu v skladu s 14. členom Uredbe o poslovanju z uporabniki v javnem zdravstvu (Uradni list RS, št. 98/08 in 55/17 – ZPacP-A).

Glavna pridobitev za paciente je možnost izpolnjevanja vprašalnika v elektronski obliki preko portala zVem (https://zvem.ezdrav.si/limesurvey/index.php/119932/lang-sl). Možnost izpolnjevanja vprašalnika se pacientom zagotavlja neprekinjeno, na voljo pa je v več jezikih. Informacija o spletnem vprašalniku bo na voljo od torka 3. 9. 2019 naprej tudi na spletni strani Ministrstva za zdravje pod temo Kakovost zdravstvenega varstva na spletni povezavi www.gov.si/podrocja/zdravje/dostopnost-in-varnost-zdravstvenega-varstva/.

2019-09-30T11:53:44+00:00

Skladno z Odrebo o začasnih ukrepih za obvladovanje širjenja nalezljive boleni SARS-CoV-2 (Covid -19) vas Zdravstveni dom Logatec obvešča, da z današnjim dnem začasno ukinjamo izvajanje preventivnih storitev, do nadaljnjega tudi ne izvajamo zobozdravstvenih storitev (odraslo in mladinsko zobozdravstvo ter ortodontija), ultrazvočnih in logopedskih storitev.

Za posvet o nujnih zobozdravstvenih stanjih prosimo pokličite 051-660-974, da vam podamo ustrezne usmeritve. Na tej številki smo dosegljivi v ordinacijskem času, in sicer od ponedeljka do petka od 7.00 do 19.30 ure in v soboto od 7.00 do 12.00 ure.

Za nujno zobozdravniško pomoč v soboto od 12. do 18. ure ter v nedeljo od 8. do 18. ure lahko pokličete na telefonsko številko 01/30 09 668.

Vse obiskovalce zdravstvenega doma ponovno obveščamo, da je vstop v stavbo mogoč le skozi glavni vhod. Zjutraj je vstop je mogoč od 7.00 ure dalje. Število oseb, ki bodo lahko hkrati v čakalnicah, bomo omejevali. Prosimo vas, da se držite terminov, na katere ste naročeni in ne prihajate bistveno prej. Tudi v laboratorij ne prihajajte takoj zjutraj, temveč se nekoliko razporedite do 9. ure.