MNOŽIČNO HITRO TESTIRANJE NA COVID-19 V TEDNU OD 20.09.2021 DO 24.09.2021

PONEDELJEK, 20.09.2021 od 8:30 do 10:00, brez naročanja v športni dvorani.

PETEK, 24.09.2021 od 8:30 do 10:00, brez naročanja v športni dvorani.

S seboj imejte kartico zdravstvenega zavarovanja in osebno izkaznico.

Množično hitro testiranje je namenjeno občanom, ki nimajo znakov okužbe in niso v karanteni. V kolikor ste v karanteni, se lahko množičnega hitrega testiranja udeležite šele po zaključku karantene. V kolikor imate znake okužbe, kontaktirajte vaše osebnega izbranega zdravnika, napotil vas bo na PCR testiranje. Potrdilo o opravljenem hitrem testu dobite po zaključku testiranj.

Vsa testiranja so samoplačniška, razen za osebe, ki se zaradi svojega zdravstvenega stanja ne smejo cepiti in imajo s seboj pisno dokazilo.

Cena testiranja je 12,00 €, plačilo je možno le v gotovini, ob izvedbi testiranja (Če se da, prosim pridite s točnim zneskom).

2021-09-17T10:50:47+00:00