Nošenje mask – 7.6.2022

Pozdravljeni,

maske so se med epidemijo izkazale za učinkovite, zato kljub splošni odpravi ukrepov ostajajo obvezne pri pacientih z znaki respiratornih okužb.

To so kašljanje, kihanje, boleče grlo, zamašen nos, povišana telesna temperatura, izcedek iz nosu ali oči, glavobol, bolečine v mišicah. Paciente prosimo za upoštevanje strokovnega navodila, s katerim pomembno prispevamo k zmanjšanju respiratornih okužb.

Lep pozdrav.

Lucija Jagodic Klipšteter, dr. med., strokovni vodja
Tina Sabadin, mag. zdr. nege, pomočnica direktorja za zdr. nego
2022-06-07T06:16:10+00:00