Obvestilo – gospa, ki se predstavlja v imenu ZD Logatec in hodi po Logatcu

Spoštovani,

ponovno smo bili obveščeni, da po domovih po Logatcu hodi gospa, ki se predstavlja kot dodatna pomoč patronažnim medicinskim sestram Zdravstvenega doma Logatec, ki svetuje in nudi merjenje pritiska.

Pojasnjujemo, da omenjena gospa nikakor ne deluje pod okriljem Zdravstvenega doma Logatec in patronažne službe in svetujemo, da jo, v kolikor se pojavi pri vas doma odslovite in prijavite policiji.

2020-09-16T12:12:35+00:00