OBVESTILO O PRENEHANJU DELA – GINEKOLOG

OBVESTILO

Dr. Irina Vostrueva je s 01.06.2020 prenehala z delom v Zdravstvenem domu Logatec. Ker še nimamo stalnega zdravnika, bodo od 1.6.2020 dalje v ginekološki ambulanti delali zdravniki iz Bolnišnice Postojna. Naročite se lahko v ponedeljek in sredo med 13. in 16. uro ter torek in četrtek med 7. in 10. uro.

Ginekološka ambulanta začasno deluje po spremenjenem urniku in sicer:

PONEDELJEK  POPOLDNE  dr. Gornik

TOREK DOPOLDNE dr. Tašev

SREDA POPOLDNE dr. Gombač

ČETRTEK DOPOLDNE dr. Tašev

PETEK DOPOLDNE – med. sestra prisotna v ambulanti za posvete, naročanja,…

Hvala za razumevanje

2020-06-04T07:46:08+00:00