Obvestilo za paciente – 25.01.2022

Pozdravljeni,

Zaradi izrednih okoliščin in pomanjkanje kadra tako s strani medicinskih sester in kot zdravnikov vas vljudno naprošamo, da se obračate na nas v nujnih primerih in ste potrpežljivi. Prosimo, da se v čim večji meri poslužujete elektronske pošte ali Gospodarja zdravja in telefonske linije pustite proste za tiste, ki so manj vešči računalnika. Preko elektronske pošte ali Gospodarja zdravja vam bomo odgovorili v najkrajšem možnem času, najkasneje pa v treh delovnih dneh.

O izboljšanju kadrovske situacije vas bomo obvestili preko istih kanalov  – Fb in naše spletne strani.

Lep pozdrav in res hvala za razumevanje!

Jagodic Klipšteter, dr. med., v.d. strokovne vodje in

Tina Sabadin, mag. zdrav. nege, pomočnica direktorice za zdravstveno nego

2022-01-25T07:03:59+00:00