POMEMBNO OBVESTILO – 04.07.2019

Spoštovani,

ponovno smo bili obveščeni, da po domovih po Logatcu hodi gospa z gorenjskim naglasom, stara cca. 50 let, ki se predstavlja kot dodatna pomoč patronažnim medicinskim sestram Zdravstvenega doma Logatec. Ponudi merjenje pritiska, ob tem pa tudi nakup aparature za merjenje pritiska.

Pojasnjujemo, da omenjena gospa nikakor ne deluje pod okriljem Zdravstvenega doma Logatec in patronažne službe in svetujemo, da jo, v kolikor se pojavi pri vas doma odslovite in prijavite policiji.

2019-07-04T12:17:27+00:00

Skladno z Odrebo o začasnih ukrepih za obvladovanje širjenja nalezljive boleni SARS-CoV-2 (Covid -19) vas Zdravstveni dom Logatec obvešča, da z današnjim dnem začasno ukinjamo izvajanje preventivnih storitev, do nadaljnjega tudi ne izvajamo zobozdravstvenih storitev (odraslo in mladinsko zobozdravstvo ter ortodontija), ultrazvočnih in logopedskih storitev.

Za posvet o nujnih zobozdravstvenih stanjih prosimo pokličite 051-660-974, da vam podamo ustrezne usmeritve. Na tej številki smo dosegljivi v ordinacijskem času, in sicer od ponedeljka do petka od 7.00 do 19.30 ure in v soboto od 7.00 do 12.00 ure.

Za nujno zobozdravniško pomoč v soboto od 12. do 18. ure ter v nedeljo od 8. do 18. ure lahko pokličete na telefonsko številko 01/30 09 668.

Vse obiskovalce zdravstvenega doma ponovno obveščamo, da je vstop v stavbo mogoč le skozi glavni vhod. Zjutraj je vstop je mogoč od 7.00 ure dalje. Število oseb, ki bodo lahko hkrati v čakalnicah, bomo omejevali. Prosimo vas, da se držite terminov, na katere ste naročeni in ne prihajate bistveno prej. Tudi v laboratorij ne prihajajte takoj zjutraj, temveč se nekoliko razporedite do 9. ure.