Priprave na porod in starševstvo – september 2022

Dragi bodoči starši

Ko nas preseneti lepa novica o prihajajočem novem družinskem članu, nam glavo lahko napolni tisoč in eno vprašanje. Včasih je lahko izziv že samo to, da vemo, kje začeti, kje najti informacije ter katerim informacijam  sploh lahko zaupamo. Zato za vas pripravljamo 4x letno program, kjer lahko izveste vse na enem mestu.

Na pripravah na porod in starševstvo boste prejeli informacije o različnih pregledih, ki jih boste potrebovali, kaj je varno za vas in vašega otroka. Med drugim boste spoznali, katere so najboljše spremembe življenjskega sloga, ki jih boste morda morali narediti za zdravo nosečnost in vašega otroka in še veliko več.

Srečanja bodo potekala v Zdravstvenem domu Logatec, v sejni sobi v 2. nadstropju.

Prijave sprejemamo osebno v dispanzerju za žene ali na telefon 01/750 82 46 ali na ginekoloska@zd-logatec.si.

Vabljeni!

2022-09-08T07:30:07+00:00