Psihosocialna pomoč ob epidemiji korona virusa

Spoštovani,
v zadnjih tednih smo soočeni s situacijo, ki nam je vsem neprijetna. Ogroženo zdravje naših bližnjih in nas samih nam vzbuja občutke strahu, tesnobe in nezaupanja. Zato se nam zdi še bolj pomembno, da poskrbimo za naše miselno, čustveno in telesno ravnovesje in s tem poskušamo preprečiti, da bi nas negativne misli, skrbi in strah preplavili ter posledično negativno vplivali na naše počutje in zdravje.
Glede na to, da je obisk v našem Zdravstvenem domu omejen, se lahko v primeru čustvene stiske obrnete na našo psihološko pomoč. Jutri bo linija dostopna v popoldanskem času (12h – 19h), v petek pa v dopoldanskem času (7h – 14h). Od naslednjega tedna naprej vam bo psihološka podpora omogočena vsak delavnik od 7h – 19h.

2020-03-18T17:15:29+00:00