Psihosocialna pomoč ob epidemiji korona virusa

Spoštovani,
v zadnjih tednih smo soočeni s situacijo, ki nam je vsem neprijetna. Ogroženo zdravje naših bližnjih in nas samih nam vzbuja občutke strahu, tesnobe in nezaupanja. Zato se nam zdi še bolj pomembno, da poskrbimo za naše miselno, čustveno in telesno ravnovesje in s tem poskušamo preprečiti, da bi nas negativne misli, skrbi in strah preplavili ter posledično negativno vplivali na naše počutje in zdravje.
Glede na to, da je obisk v našem Zdravstvenem domu omejen, se lahko v primeru čustvene stiske obrnete na našo psihološko pomoč. Jutri bo linija dostopna v popoldanskem času (12h – 19h), v petek pa v dopoldanskem času (7h – 14h). Od naslednjega tedna naprej vam bo psihološka podpora omogočena vsak delavnik od 7h – 19h.

2020-03-18T17:15:29+00:00

Skladno z Odrebo o začasnih ukrepih za obvladovanje širjenja nalezljive boleni SARS-CoV-2 (Covid -19) vas Zdravstveni dom Logatec obvešča, da z današnjim dnem začasno ukinjamo izvajanje preventivnih storitev, do nadaljnjega tudi ne izvajamo zobozdravstvenih storitev (odraslo in mladinsko zobozdravstvo ter ortodontija), ultrazvočnih in logopedskih storitev.

Za posvet o nujnih zobozdravstvenih stanjih prosimo pokličite 051-660-974, da vam podamo ustrezne usmeritve. Na tej številki smo dosegljivi v ordinacijskem času, in sicer od ponedeljka do petka od 7.00 do 19.30 ure in v soboto od 7.00 do 12.00 ure.

Za nujno zobozdravniško pomoč v soboto od 12. do 18. ure ter v nedeljo od 8. do 18. ure lahko pokličete na telefonsko številko 01/30 09 668.

Vse obiskovalce zdravstvenega doma ponovno obveščamo, da je vstop v stavbo mogoč le skozi glavni vhod. Zjutraj je vstop je mogoč od 7.00 ure dalje. Število oseb, ki bodo lahko hkrati v čakalnicah, bomo omejevali. Prosimo vas, da se držite terminov, na katere ste naročeni in ne prihajate bistveno prej. Tudi v laboratorij ne prihajajte takoj zjutraj, temveč se nekoliko razporedite do 9. ure.