Skupinska delavnica za opuščanje kajenja

Kajenje oziroma raba tobaka škoduje tako rekoč vsakemu organu v človeškem telesu in škodljivo vpliva na zdravje skozi celotno življenje. Je eden od najpomembnejših dejavnikov za razvoj številnih rakavih obolenj, bolezni dihal, bolezni srca in ožilja ter številnih drugih bolezni in zdravstvenih težav. Center za krepitev zdravja vabi vse kadilce (19+), ki želijo zmanjšati ali povsem opustiti kajenje na skupinsko delavnico za opuščanje kajenja. Gre za strokovno voden program opuščanja kajenja, ki obsega 6 tedenskih srečanj po 90 minut. Na delavnici vam bodo nudili strokovno pomoč, kako premagati telesno in duševno zasvojenost ter stres in kako postati in ostati nekadilec. Kadilci, ki želijo opustiti kajenje, a jim skupinska oblika ne ustreza, pa se lahko vključijo v individualno svetovanje za opuščanje kajenja, ki obsega šest 30-minutnih individualnih svetovanj.

Vsi zainteresirani pošljite prijavo na mail ali pokličite na spodnjo telefonsko številko. Delavnica se bo predvidoma izvajala v septembru in oktobru.

2021-07-14T12:00:29+00:00