Telesna vadba v nosečnosti

Vzdrževanje redne telesne aktivnosti in vadbe skozi obdobje nosečnosti je pomembno in prinaša pozitivne vplive na zdravje tako nosečnice kot tudi ploda. Telesna aktivnost pripomore k ohranjanju zdrave telesne teže, izboljšuje telesno držo, ki se zaradi spremembe težišča in hormonskih sprememb poslabša, hkrati pa z redno telesno aktivnostjo nosečnica zmanjša utrujenost.

Če se želite udeležiti strokovno vodene vadbe ali pa želite samo nasvet za telesno aktivnost v nosečnosti, pokličite v Center za krepitev zdravja na telefon 051 253 011 ali pišite na metka.marinc@zd-logatec.si.

2020-09-10T06:25:01+00:00