ZMAGOVALNA DOBRA PRAKSA 2018: SVETLA IZJEMA, KI BI MORALA BITI PRAVILO – POGOVORIMO SE O MINLJIVOSTI

Letošnji zmagovalec natečaja Dobra praksa je izjemna ekipa, ki jo sestavljajo zaposleni v Domu starejših Logatec in ZD Logatec. V delovanje zdravstvene nege in medicinske oskrbe so sistemsko vključili paliativno oskrbo, kar je prej izjema kot pravilo v 111 domovih starejših v Republiki Sloveniji, kjer živi približno 17 tisoč ljudi (to je štiri odstotke starejših od 65 let).

Za pridobljeno priznanje celotni ekipi iskreno čestitamo!

Celoten članek si preberite tukaj: https://www.medicina-danes.si/8944314/Zmagovalna-dobra-praksa-2018-svetla-izjema-ki-bi-morala-biti-pravilo-pogovorimo-se-o-minljivosti

2019-04-23T07:26:15+00:00