Zobozdravstvo – navodila

Obveščamo vas, da zobozdravstvo deluje v omejenem obsegu. Vsi do sedaj naročeni termini so zato ODPOVEDANI. O novih terminih vas bomo glede na stopnjo nujnosti obvestili.

Hvala za razumevanje.

V skladu s strokovnimi priporočili za nadzor okužb s Covid-19 prosim upoštevajte:

• K zobozdravniku se je potrebno predhodno naročiti pri svojem zobozdravniku v ordinacijskem času, nenaročeni obiski niso možni
  • Pred naročenim terminom vas bomo kontaktirali in zastavili nekaj vprašanj o vašem zdravstvenem stanju
  • K zobozdravniku prihajajte posamezno oz. z največ enim spremljevalcem
  • Pred vstopom v zdravstveni dom si nadenite masko čez usta in nos in razkužite roke
  • Na naročene termine prihajajte točno ob uri
  • V čakalnicah se držite označb in upoštevajte priporočeno razdaljo
  • Pred obiskom je potrebno poskrbeti za dobro ustno higieno
  • Dežurni telefon je namenjen zares nujnim primerom 051 660 974

2020-05-19T10:17:34+00:00