Gospodar zdravja

Ker želimo sprostiti telefonske linije in vam zagotoviti dostopnost do zdravnika, smo se odločili, da v splošnim ambulantah uvedemo varen način elektronske komunikacije prek aplikacije Gospodar zdravja.
Prosimo vas, da se v primeru administrativnih storitev (naročanje receptov, napotnic, zaključevanje bolniških staležev, posveti) poslužujete navedene aplikacije, do katere dostopate preko naše internetne strani. Na vaše sporočilo ali zaprosilo prek Gospodarja zdravja vam bomo odgovorili ob koncu delavnika ambulante.
Na povezavi izberete svojega zdravnika/co, nato pa jim preko gumba NAROČILO RECEPTOV – oddate naročila za recepte, bolniške in napotnice, preko gumba POŠLJI SPOROČILO pa pošljete ambulanti sporočilo in razne priloge. Za pošiljanje sporočil se morate registrirati.
2020-10-22T14:36:33+00:00