Pojasnilo zdravnikov ZD Logatec – vladni projekt za spodbujanje precepljenosti

Pojasnilo zdravnikov ZD Logatec

Nikakor se ne moremo strinjati s finančno spodbudo (odlok Ministrstva za zdravje – vladni projekt za spodbujanje precepljenosti) za pridobivanje oseb, ki se bodo cepile proti Covid19.  Naše bolnike spodbujamo k cepljenju iz strokovnega in etičnega prepričanja, da je to za njih najboljša možna zaščita pred okužbo. In to nam povsem zadostuje. Zato vas obveščamo, da bomo zdravniki osebno darovali denar za dober namen, v kolikor bo Ministrstvo za zdravje le-tega nakazalo.

Ob tej priložnosti bi nagovorila prav vse, ki še oklevate – odločite se za korak , ki nam bo vsem omogočil malo več normalnega življenja in malo manj skrbi ob znakih prehlada oziroma viroze.

Iz prve roke vam lahko povem, da si na podlagi izkušenj mojih bolnikov, kolegov in sorodnikov, ki so zboleli za Covid19, želim samo eno – nočem zboleti za to zahrbtno virozo. Cepila sem se tudi tretjič – po trenutnih priporočilih svetovalne skupine. In samo upam lahko, da se v dobesednem viharju koronavirusov ne bo znašlo preveč ljudi, ki jim morda ne bomo zmogli nuditi pomoči. Za vsa pojasnila in nasvete v zvezi s cepljenjem smo vam na voljo – izbrani zdravniki in cepilni center Logatec.

V imenu zdravnikov ZD Logatec,

Lucija Jagodic Klipšteter, dr. med.

2021-11-22T12:19:30+00:00