Selitev zobnih ambulant

Obveščamo vas, da smo zobozdravstveni ambulanti Janje Rebernik Oštir in Katje Kraševeč Markelj preselili na zunanjo lokacijo. Od ponedeljka 18.3.2019 dalje bosta delovali na STARI CESTI 6 v Logatcu (v Možinovi hiši).

Spremenjena je tudi njuna telefonska številka: 081 617 612.

Obe zobozdravnici delata po novem urniku!

Zobozdravnica Janja Rebernik Oštir dela ob ponedeljkih in torkih popoldan, ob sredah in četrtkih dopoldan, ob petkih pa izmenično – en teden dopoldan, naslednji teden popoldan.

Zobozdravnica Katja Kraševec Markelj dela ob ponedeljik in torkih dopoldan, ob sredah in četrtkih popoldan, ob petkih pa izmenično, en teden dopoldan, naslednji teden popoldan.

2019-03-27T09:17:34+00:00