Zdravo hujšanje – 17.3.2022

Ste v zadnjem času pridobili na telesni masi in si želite sprememb? V pomoč smo vam lahko strokovnjaki v Centru za krepitev zdravja (dietetik, fizioterapevt, diplomirana medicinska sestra, psiholog in zdravnik).

Vabimo vas, da se nam pridružite na delavnici Zdravo hujšanje, ki bo potekala ob četrtkih ob 17. uri v Zdravstvenem domu Logatec. Delavnica obsega skupinska srečanja, vodeno telesno vadbo in individualna svetovanja. Pričnemo 17.3.2022. Za dodatne informacije in prijavo nam pišite na mail: zvc@zd-logatec.si ali nas pokličite na 051 253 011.

2022-03-02T07:04:44+00:00