Kaj narediti v primeru pozitivnega HAG testa pri samotestiranju?

V primeru pozitivnega HAG samotestiranja, vam ni potrebno klicati osebnega zdravnika.
Lahko pokličete na telefonsko številko 051 660 874 in sicer od ponedeljka do petka od 7:00 do najkasneje 9:00 ure ter ob sobotah in nedeljah od 7:00 do 8:00 ure.
Medicinska sestra vam posreduje uro testiranja, ki bo v najkrajšem možnem času, še istega dne, v kontejnerju pred športno dvorano v Logatcu.
S seboj je potrebno imeti test HAG samotestiranja, da se vidi, da je pozitiven (ali sliko testa), kartico zdravstvenega zavarovanja in osebno izkaznico.
2021-12-03T11:41:40+00:00