Svet zavoda2019-02-20T08:18:51+00:00

Svet zavoda

Svet zavoda je organ upravljanja zavoda in šteje 7 članov.

Svet  zavoda sestavljajo:

• 4 predstavniki ustanovitelja
  • 2 predstavnika delavcev zavoda in
  • 1 predstavnik uporabnikov oz. zavarovancev.

Mandat članov sveta zavoda traja 4 leta. Člani sveta so lahko izvoljeni največ dvakrat zaporedoma ali imenovani za to funkcijo.

Člani sveta zavoda so:

Predstavniki ustanovitelja:

• mag. Matjaž Žigon, predsednik Sveta Zavoda
  • Anže Zorman
  • Nevenka Kerezovič
  • Janez Istenič

Predstavnici delavcev zavoda:

• Katarina Turk, namestnica predsednika Sveta Zavoda
  • Manca Bešvir

Predstavnik uporabnikov oziroma zavarovancev:

• Metka Rupnik

Skladno z Odrebo o začasnih ukrepih za obvladovanje širjenja nalezljive boleni SARS-CoV-2 (Covid -19) vas Zdravstveni dom Logatec obvešča, da z današnjim dnem začasno ukinjamo izvajanje preventivnih storitev, do nadaljnjega tudi ne izvajamo zobozdravstvenih storitev (odraslo in mladinsko zobozdravstvo ter ortodontija), ultrazvočnih in logopedskih storitev.

Za posvet o nujnih zobozdravstvenih stanjih prosimo pokličite 051-660-974, da vam podamo ustrezne usmeritve. Na tej številki smo dosegljivi v ordinacijskem času, in sicer od ponedeljka do petka od 7.00 do 19.30 ure in v soboto od 7.00 do 12.00 ure.

Za nujno zobozdravniško pomoč v soboto od 12. do 18. ure ter v nedeljo od 8. do 18. ure lahko pokličete na telefonsko številko 01/30 09 668.

Vse obiskovalce zdravstvenega doma ponovno obveščamo, da je vstop v stavbo mogoč le skozi glavni vhod. Zjutraj je vstop je mogoč od 7.00 ure dalje. Število oseb, ki bodo lahko hkrati v čakalnicah, bomo omejevali. Prosimo vas, da se držite terminov, na katere ste naročeni in ne prihajate bistveno prej. Tudi v laboratorij ne prihajajte takoj zjutraj, temveč se nekoliko razporedite do 9. ure.