Svet zavoda2020-12-07T13:08:18+00:00

Svet zavoda

Svet zavoda je organ upravljanja zavoda in šteje 7 članov.

Svet  zavoda sestavljajo:

• 4 predstavniki ustanovitelja
  • 2 predstavnika delavcev zavoda in
  • 1 predstavnik uporabnikov oz. zavarovancev.

Mandat članov sveta zavoda traja 4 leta. Člani sveta so lahko izvoljeni največ dvakrat zaporedoma ali imenovani za to funkcijo.

Člani sveta zavoda so:

Predstavniki ustanovitelja:

• mag. Matjaž Žigon, predsednik Sveta Zavoda
  • Anže Zorman
  • Nevenka Kerezovič
  • Darija Musić.

Predstavnici delavcev zavoda:

• Katarina Turk, namestnica predsednika Sveta Zavoda
  • Manca Bešvir

Predstavnik uporabnikov oziroma zavarovancev:

• Metka Rupnik