GDPR2020-11-18T10:11:07+00:00

GDPR

V skladu z določilom 37. člena Uredbe EU 2016/679 Evropskega parlamenta in sveta z dne 27. aprila 2016 smo za pooblaščeno osebo za varstvo podatkov imenovali družbo:

DATAINFO.SI, d.o.o.

Tržaška cesta 85, SI-2000 Maribor

www.datainfo.si

e-pošta: dpo@datainfo.si

telefon: +386 (0) 2 620 4 300

Z namenom seznanitve pacientov, uporabnikov, sodelavec, zaposlenih ter drugih oseb, ki sodelujejo z Zdravstvenim dom Logatec objavljamo Politiko varstva osebnih podatkov (kliknite tukaj)